Botox(Botulinum Toksin A)

Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açıyor ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösteriyor. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetli olabiliyor.

Botulinum toksin A, Clostridium botulinum adlı bakteriden elde edilen bir proteindir. (Yılan zehri değildir) onayı almış güvenli bir üründür. Her yıl milyonlarca uygulama yapılmaktadır.Özellikle alın ve göz çevresinde, kırışıklıkların giderilmesinde oldukça etkili bir üründür. Dünyada en çok uygulanan minimal invazif estetik müdahaledir.

Göz çevresi, alın, dudak çevresi kırışıklıkları, boyun çizgileri ve terleme tedavisi en sık uygulama alanlarıdır.

Istanbul’ daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler, Türkiye’deki Estetik Cerrahi konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir siniz.

Botox Kişiye Özel Tedavi Kavramı Çerçevesinde Profesyonel Nitelikli Danışmanlık

Botox işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız sizin için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

İşlem öncesi ve sonrası BM Health Turkey ailesi olarak bizler her aşamada yanınızda olmak için buradayız…