Burun Estetiği

Türkiye’de Bir Uzman Tarafından Burun Düzeltme

Burun, yüzün orta noktasına konumlanmış olması ile dikkat çekici bir uzuvdur. Bu nedenle burnun şekli yüz güzelliği üzerinde de belirleyici olmakla beraber, burundaki en ufak değişiklikler bile kişide büyük farklara yol açabilmektedir.

Burun estetiği, hem görsel hem de sağlık bakımından başvurulan bir operasyondur. Genel olarak görsel anlamda burun şeklinin beğenilmemesi üzerine estetik burun ameliyatları yapılmaktadır. Burun düzeltmesine rinoplasti veya burun yeniden şekillendirme de denir. Bu, estetik cerrahları tarafından yapılan cerrahi bir prosedürle gerçekleştirilir.

Burun estetiği şu işlemleri içerir:

  • İzsiz burun estetiği
  • Burun ucu estetiği
  • Nefes darlığı
  • Dinamik burun estetiği
  • 3D burun estetiği
  • Burun revizyonu

Istanbul’daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler,Türkiye’deki burun estetiği konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Günümüzün güzellik anlayışı doğal olandan yanadır. Burnu yalnızca düzeltmek yetmez, burna doğal bir görünüm de kazandırmak gerekir. Bunun için burun kadar yüz yapısını da iyi tanımak ve hangi burun tipinin hangi yüz yapısına uyacağı bilmek ve yakıştırabilmek gerekir.

Bu Nedenle Burun Düzeltme: Tam Danışma ve Sadece Sizin İçin Çok Özel Bir Tedavi Kavramıdır.

Burun düzeltme işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız yüzünüze en doğru burnu bulmak için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile modellenmesi konusunda danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Anestezi ekibi size prosedür konusunda bilgi akışı sağlar. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz.