Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti)

Blefaroplasti ameliyatında, göz kapağı derisinin bollaşan kısmı ve deri altındaki kas dokusu dikkatli ve ölçülü bir miktarda çıkartılır. Ayrıca, deri ve kas tabakası altında bulunan yağların dışarı doğru fıtıklaşan kısımları da bu sırada ölçülü bir biçimde atılır veya bazen yeniden düzenli dağılımı sağlanmak sureti ile korunarak düzgün görünmesi sağlanır. Genellikle 35 yaş ve üstü hastalara uygulanan bir cerrahi girişimdir.

Istanbul’ daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler, Türkiye’deki Estetik Cerrahi konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir siniz.

Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti) Kişiye Özel Tedavi Kavramı Çerçevesinde Profesyonel Nitelikli Danışmanlık

Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti) işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız sizin için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Anestezi ekibi size prosedür konusunda bilgi akışı sağlar. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

İşlem öncesi ve sonrası BM Health Turkey ailesi olarak bizler her aşamada yanınızda olmak için buradayız…