Jinekomasti (Erkeklerde Meme Küçültme)

Erkeklerde ergenlik döneminde geçici olarak görülebilen göğüslerde şişme ve doluluk bazı nedenlerle kalıcı hale gelirse” jinekomasti” adını verdiğimiz kadınsı göğüs oluşumuna neden olur. Çok ender konu edilse de aslında oldukça sık rastlanan bir durumdur.

Jinekomasti’li erkeklerde, memedeki yağ ve bezeli dokuların alınarak memelerin küçültülüp normal erkek memesi şekline dönüştürülmesi mümkündür.

Istanbul’ daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler, Türkiye’deki Estetik Cerrahi konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir siniz.

Jinekomasti (Erkeklerde meme küçültme) Kişiye Özel Tedavi Kavramı Çerçevesinde Profesyonel Nitelikli Danışmanlık

Jinekomasti (Erkeklerde meme küçültme) işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız sizin için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Anestezi ekibi size prosedür konusunda bilgi akışı sağlar. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

İşlem öncesi ve sonrası BM Health Turkey ailesi olarak bizler her aşamada yanınızda olmak için buradayız…