Kanser Sonrası Meme Onarımı

Her yıl, 8 kadından biri meme kanserine yakalanmaktadır. Kanserin neden olduğu korkular, büyük ruhsal travmalara yol açmakta, memenin yitirilmesi ile gelişen feminite kaybı ve bozulan vücut bütünlüğü, bu travmaları arttırmakta, bireyin özel hayatını ve aile hayatını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Memesi alınmış veya alınacak hastaların büyük bölümüne çeşitli tekniklerle meme onarımı yapılabilmektedir.

Istanbul’ daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler, Türkiye’deki Estetik Cerrahi konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir siniz.

Kanser Sonrası Meme Onarımı Kişiye Özel Tedavi Kavramı Çerçevesinde Profesyonel Nitelikli Danışmanlık

Kanser Sonrası Meme Onarımı işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız sizin için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Anestezi ekibi size prosedür konusunda bilgi akışı sağlar. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

İşlem öncesi ve sonrası BM Health Turkey ailesi olarak bizler her aşamada yanınızda olmak için buradayız…