Karaciğer Nakli

Karaciğer nakli akut veya kronik yetmezliği olan hastalara yapılır. Karaciğer yetmezliği olan hastalar için günümüzde bilinen en iyi tedavi yöntemi karaciğer naklidir.
Karaciğer nakli ameliyatı ile insanlar sağlıklarını yeniden kazanarak aktif yaşamlarına geri dönebilmektedir. Son yıllarda karaciğer nakli ameliyatlarında başarı hızı da oldukça yükselmiştir.
Cerrahi tekniklerin gelişmesi ve yeni çıkan ilaçlar sayesinde hastaların iyileşme oranı yüksektir.

Ülkemizde 2004 yılında kurulan Karaciğer Nakli Merkezi’nde her yıl ortalama 100 adet karaciğer nakli ameliyatı gerçekleştirilmektedir. Bu ameliyatlarda nakil öncesi ve nakil sonrası süreçler çok önemlidir. Birlikte çalıştığımız, nakli gerçekleştirecek profesyonel hekim kadrosu konusunda çok uzmandır, ameliyathane ve hastane tam teşekkküllüdür.

Anlaşmalı hastanemiz/hastanelerimiz ve yıllık deney sahibi, alanında tanınmış ve uzman hekimimiz BM Health Care gerek kadavradan gerek canlıdan canlıya organ nakli ameliyatlarını başarı ile yapmakta ve alanında ön sıralarda yer almaktadir.

BM Health Care Karaciğer Nakli Merkezimizde uzman ekibimiz nakil öncesi süreçte nakil aşamasında ve nakil sonrası süreçte en doğru tedavi ve bakımı almanız için gerekli hizmeti sunacaklardır.