Kaş Kaldırma ve Alın Germe

Alın germe yüzün üst bölümünü gençleştirmek, kaşlardaki yaşlanmaya bağlı düşüklüğü düzeltmek, alında ve kaşların arasında oluşmuş çizgi ve kırışıklıkları düzeltme amacı ile yapılan estetik cerrahi girişimidir. Genellikle 40-60 yaş arası hastalara uygulanan bir girişimdir. Bazen yüz germe ile kombine olarak da uygulanabilir.

Istanbul’daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler,Türkiye’deki Estetik Cerrahi konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kaş Kaldırma ve Alın Germe: Kişiye Özel Tedavi Kavramı Çerçevesinde Profesyonel Nitelikli Danışmanlık Kaş kaldırma ve alın germe işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız sizin için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Anestezi ekibi size prosedür konusunda bilgi akışı sağlar. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

İşlem öncesi ve sonrası BM Health Turkey ailesi olarak bizler her aşamada yanınızda olmak için buradayız…