Yüz Germe (Face Lift, Ritidektomi)

Yaş arttıkça, yerçekiminin etkisi, güneşin deri kalitesi üzerine yaptığı olumsuz etkiler, günlük stersler yüzde sarkmalara, burun ve ağız kenarı arasında, alında, kaşlar arasında, dudaklarda göz kenarlarında derin çizgilenmelere, Göz altlarında torbalanmalara, yanak dolgunluğunun azalmasına, çene kenarında doku sarkmalarına, boyunda kırışıklık ve birikintilere yol açabilir.

Yüz germe, yüz derisindeki fazlalıkların atıldığı, deri altındaki ince kas tabakasının tekrar şekillendirilip yeniden konumlandırıldığı ve bu sayede yukarıda sözü edilen süreci ya da başka bir deyişle “saati” geri çeviren estetik cerrahi ameliyatıdır. Genellikle 50’li 60’lı yaşlarda uygulanır. Sağlık elverdiği ölçüde 70’li yaşlarda da uygulanabilir.

Istanbul’ daki BM Health Turkey ekibi olarak bizler, Türkiye’deki Estetik Cerrahi konusunda en tanınmış uzmanlarla irtibat halindeyiz. Randevu ve irtibat kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle irtibata geçebilir siniz.

Yüz Germe: Kişiye Özel Tedavi Kavramı Çerçevesinde Profesyonel Nitelikli Danışmanlık;

Yüz germe işlemi yapılmadan önce, estetik cerrahınız sizin için tüm tıbbi teknoloji imkanları ile danışmanlık yapar. Tıbbi geçmişiniz kaydedilir, dikkate alınır ve muayene yapılır. Anestezi ekibi size prosedür konusunda bilgi akışı sağlar. Profesyonel ekip tarafından riskler, komplikasyonlar, operasyona alternatifler ve maliyetleri hakkında bilgilendirileceksiniz. İşlem öncesi ve sonrası BM Health Turkey ailesi olarak bizler her aşamada yanınızda olmak için buradayız…