Ekibimiz

Temsilcilerimiz

Birsen ÖZTÜRK AHBAPYönetim Kurulu Üyesi
1968 doğumludur. 1986 yılında Yerköy Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü ,Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İç Mimarlık ve İstanbul üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimlerini tamamlamıştır. 2014 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme-Stratejik Pazarlama konulu tezli yüksek lisansını tamamlamıştır. 1992-2009yılları arasında farklı ilaç firmalarında tıbbi tanıtım sorumlusu ve ürün müdürü olarak görev yapmıştır. 2009-2015 yılları arasında mimarlık alanında farklı projelerde proje tasarım ve uygulama sorumlusu, satın alma-finans-uygulama sorumlusu, şantiye sorumlusu, proje çizim ve uygulama sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2009-2011 yıllarında Gelişim Üniversite’nde kadrolu öğretim görevlisi ve 2006-2007 yıllarında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nde danışma kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. A-1 seviyesinde Almanca ve orta derecede İngilizce bilgisine sahip olup halen BM HEALTH’de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.
Mustafa ŞAHİNYönetim Kurulu Başkanı
1972 Hatay doğumludur. 1988 yılında Kırıkhan Gazi Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden lisans eğitimini tamamlamıştır. 1993-1998 yılları arasında aile şirketi olan Şahinler Tarım’a bağlı traktör bayiliği, kimyevi gübre bayiliği ve pamuk-buğday satın alma ve satış işlerini yönetmiştir.1998-2012 yılları arasında Şahin Telekom ve Nurcell Pazarlamanın sahibi ve yöneticiliğini yapmıştır. 2014 yılında Melontour Seyahat acentesini ve sağlık turizm işini kurmuş BM Health’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Canan Özutku KarabayGenel Müdür
Almanya’da doğmuş ve eğitim hayatına liseye kadar burada devam etmiştir. Yükseköğrenimini Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Uluslarası kurumsal şirketlerde farklı pozisyonlarda 10 yıl görev aldıktan sonra, tecrübelerini değerlendirmek için sağlık sektörüne geçmiştir. 8 sene boyunca Türkiye’nin en büyük hastane gruplarından birinde yurtdışı hastalar departmanında Uluslararası Hasta Hizmetleri Sorumlusu ve sonrasında Grup Müdürü olarak görevlerde bulunmuş olan Canan Özutku Karabay, BM Health’de Genel Müdür görevini yürütmektedir. İyi derecede almanca ve ingilizce bilmektedir.
Yusuf BEKMEZFinans ve Muhasebe Müdürü
1991 İstanbul doğumludur.2009 yılında Avcılar Endüstri Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversitesi Elektronik Teknolojisi Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Turizm ve Seyahat Hizmetleri Bölümünde lisans eğitimlerini tamamlamıştır.2011-2014 yılları arasında Eraysan Group bünyesinde Mapikart firmasında Kart Kişiselleştirme Bölümü sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2014-2020 Melontour Seyahat acentasında ve BM Health’de Muhasebe ve Finans Müdürü olarak görev yapmaktadır.