Hakkımızda

Hakkımızda

Türk Sağlık Hizmetleri

BM Health Care Turkey

2014 yılından bu yana kurumumuz Melontour güvencesi altında kurulmuştur.  Bu firmamız turizm ile ilgili her türlü ürün ve hizmet talebini, desteğini müşterilerimize sunmaktadır. Uçak bileti, konaklama, tatil ve tatil yeri planlaması vb konularında hizmet veren şirketimize bu defa BM HEALTH TURKEY PREMİUM MEDİCAL TOURİSM firmamızı eklemiş bulunmaktayız. 52 farklı ülkedeki iş ortaklarımızla anlaşmalar yaparak sağlık ve estetik sektöründe iddialı ve güçlü bir yeni adım atmış bulunmaktayız.

Kurumumuz, Turizm ve Sağlık sektöründen oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Şirketimizin merkezi Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’dadır.

USA’da ve İstanbul’da iki ana ofisimiz bulunmaktadır.

BM Health Care, memnuniyet garantisi, en kaliteli yapısı ve profesyonel hizmeti ile ülkemizin en iyi sağlık turizmi şirketleri arasında yerini almaktadır. Ekibimiz Türkiye’de Joint Commission International’a (JCI) akredite sağlık merkezleri ile çalışmaktadır.

Kurumumuzun ana misyonu, sağlık sorunlarınızı çözmek ve uygun koşullarda en son teknoloji ile en iyi tedaviyi almanızı sağlamak için sizi ve en deneyimli Türk sağlık profesyonelleri ile bir araya getirmektir.

Türkiye’deki tedavi süreciniz boyunca; tercüme hizmetinizi, tedavinizi, transferinizi ve konaklamanızı gerçekleştirecek ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Tanıtım Videomuz

Bize Ulaşın

TELEFON

Telefon: +90 (212) 272-0032

Whatsapp: +90 549 410 20 26

Mail

info@bmhealth-care.com

info@bmhealth-care.com

Adres

Yenibosna Mah. 1.Asena Sok. Karat 34

D Blok K4 D33 Bahçelievler/İstanbul