Hakkımızda

Hakkımızda

Türk Sağlık Hizmetleri

BM Health Care Your Global Partners, Türkiye’de hızla büyüyen bir tıbbi yardım şirketidir. Uluslararası ve Yurtiçi hastaların Türkiye’deki en iyi özel süper özel hastanelerde en başarılı tedavi deneyimini yaşamalarına yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz

BM Health Care Yours Global Partner, dünyanın her yerinden hastalara en iyi sağlık hizmeti kararları için yardımcı olacaktır. Hastaları uygun maliyetle tedavi edebilecek en iyi hastanelere ve doktorlara ulaşmalarına yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Dünya çapında en iyi bilinen ve güvenilir web tabanlı samimi ve yenilikçi kişiselleştirilmiş sağlık danışmanı olmak.

Temel değerler

Ekibimizin her üyesine aşağıdaki temel değerler rehberlik eder:

  • Profesyonellik
  • Empati
  • Bilgi
  • Dürüstlük
  • Şeffaflık
  • Ağırlama

Tam şeffaflık ve bütünlük içinde hastalarımıza mümkün olan en etkili şekilde yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz

BM Health Care Global Partners, Türkiye’deki uluslararası tıbbi seyahat edenler için sorunsuz ve başarılı bir tedavi deneyimi için hastalara aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’de en iyi tedaviyi arayan uluslararası bir hastaysanız, size güzel bir haberimiz var. Tıbbi durumunuz için en iyi tedaviyi almanız için Türkiye’deki en iyi özel hastanelerin herhangi birinden size ücretsiz bir tedavi planı ve maliyet tahmini sunuyoruz; Doktorlar, Uzmanlar, Cerrahlar ve Hastanelerden oluşan bir ekip olduğumuz için. Size çok daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.

VİZE Davet Mektubu

Türkiye’deki herhangi bir tedavi için tıbbi vize ile seyahat etmeniz gerekir. Tıbbi vize almak için hastanelerden birinden vize davet mektubu almanız gerekir. Tıbbi bir nedenle seyahat etmek istediğinizi onayladıktan sonra, hasta ve refakatçinin pasaport kopyalarını göndermenizi isteyeceğiz. Daha sonra tedavi göreceğiniz hastaneden bir Vize Davet Mektubu düzenleyeceğiz. Ardından vize başvurunuza eklemeniz için size bir kopyasını gönderdik ve ayrıca Vize düzenlemeden sorumlu Büyükelçiliğe/konsolosluğa/Yüksek Komiserliğe e-posta gönderdik.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! BM Health Care Global Partner, vize davet mektubunu kolaylaştırmak için Tedavi Maliyetinden belirli bir yüzde depozito alır. Varışta, tedavi ücretinin geri kalanı ödenecektir.

Vize davet mektubunun yalnızca hastanede seyahat etmek ve tedavi görmekle gerçekten ilgilenen gerçek adaylara verilmesini sağlamak için ücret alınır.

Vize Yardımı

Vize başvuru süreci, seyahat planlamanızın kritik bir parçasıdır. İşlemdeki herhangi bir hata, başvurunuzun reddedilmesine neden olabilir. Ekibimiz size yardımcı olmak ve gerekli belgeler için size yönergeler vermek için orada olacaktır.

Uluslararası Hastalar için havaalanında karşılama ve bırakma

Hastaneden tüm uluslararası hastalar için havaalanında karşılama ve bırakma ayarlıyoruz. Bu, güvenliğinizin ve güvenliğinizin, varışınızdan itibaren sağlandığından emin olmak içindir. Ekip üyelerimizden biri sizi karşılamak için havaalanında bulunacaktır.

Dil Tercümanı

Türkiye hastanelerinde standart iletişim dili Türkçedir. Genellikle hastanın istediği dile bağlı olarak İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca, Çince ve daha birçok dilde ücretsiz tercüman hizmeti veriyoruz.

Yerel Rehberlik ve Yardım

Hasta destek ortaklarımız, kaldığınız süre boyunca tedaviyle ilgili tüm konularda size rehberlik etmek ve yardımcı olmak için orada olacaktır. Ayrıca yerel gezi alışverişlerinde size yardımcı olabiliriz; ancak bu, müsaitlik durumuna, hastanın sağlık durumuna ve önceden bildirime tabidir.

İLETİŞİM

TELEFON

Telefon: +90 (212) 272-0032

Whatsapp: +90 549 410 20 26

E-POSTA

info@bmhealth-care.com

info@bmhealth-care.com

ADRES

Yenibosna Mah. 1.Asena Sok. Karat 34

D Blok K4 D33 Bahçelievler/İstanbul