Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

BM SAĞLIK TURİZMİ, TÜRKİYE

  1. Şartlar

bmhealth-care.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

  1. Lisansı Kullan

BM Heath Care Tourism’in web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  1. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;

materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme (ticari veya ticari olmayan) için kullanmak;   BM Heath Care Tourism’in web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;   materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya   materyalleri başka bir kişiye transfer etmek veya materyalleri başka bir sunucuda “yansıtmak”.   Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz halinde otomatik olarak sona erer ve herhangi bir zamanda BM Heath Care Tourism tarafından feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizin sona ermesi veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta sahip olduğunuz indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

  1. sorumluluk reddi

BM Heath Care Tourism’in web sitesinde yer alan materyaller ‘olduğu gibi’ esasına göre sağlanmaktadır. BM Heath Care Tourism, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder. .   Ayrıca, BM Heath Care Tourism, web sitesinde veya bu tür materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir sitede yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz.

  1. sınırlamalar

BM Heath Care Tourism veya tedarikçileri, BM Heath’teki materyallerin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan hiçbir zarardan (veri veya kar kaybından veya iş kesintisinden kaynaklanan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu tutulamaz. Care Tourism’in internet sitesi, BM Heath Care Tourism veya BM Heath Care Tourism yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bu tür bir zararın meydana gelme olasılığı konusunda bildirimde bulunsa dahi. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler üzerindeki sınırlamalara veya dolaylı veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

  1. Malzemelerin doğruluğu

BM Heath Care Tourism’in web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. BM Heath Care Tourism, web sitesinde yer alan hiçbir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. BM Heath Care Tourism, web sitesinde yer alan materyallerde dilediği zaman haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Ancak BM Heath Care Tourism, materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmaz.

  1. Bağlantılar

BM Heath Care Tourism, web sitesiyle bağlantılı sitelerin tamamını incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin BM Heath Care Tourism tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

  1. Değişiklikler

BM Heath Care Tourism web sitesi için bu hizmet şartlarını dilediği zaman önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet koşullarının o zamanki güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

  1. Geçerli Kanun

Bu hüküm ve koşullar, Türkiye yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanır ve siz, geri alınamaz bir şekilde, o Devlet veya yerdeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olursunuz.

 

Gizlilik Politikasını Okuyun